אוטומטי עבור כל סוג של מעגל

מוגדר כראוי, המחשב שלך ייכנס למצב שינה כאשר השמאלי ללא השגחה במשך זמן רב מספיק. כך יהיה הטלפון הסלולרי שלך, כמו גם כמעט כל חתיכה אחרת של אלקטרוניקה מורכבת מספיק. מעגלים קלים יותר, אם כי, משמאל לחסד של מתג SPST; אם אתה לא זוכר להפוך פנס, זה יהיה מת בפעם הבאה שאתה דרישה לנצל אותו. רוצה auto-off מעגל אלקטרוניקה קלה, [קייל] זרק יחד את זה מעגל סווי.

הרעיון הבסיסי מאחורי המעגל הוא לנצל מיקרו כרכוי כעדימה שליטה על שני טרנזיסטורים. כאשר המעגל של קייל הוא כוח אופניים, טיימר בתוך AVR מתחיל, עושה סיכה גבוהה, כמו גם כאשר טיימר הוא למעלה, מה שהופך את סיכה נמוך שוב. זה פין מזין לתוך טרנזיסטור PNP אשר הוא בתורו קשור טרנזיסטור NPN, לייצר מכונית קטנה מאוד מחוץ למעגל לכל דבר עם מתג SPST.

[קייל] קובע כי יש כמה שיפורים להיעשות – ניצול mospets להתמודד עם זרמים גבוהים יותר, כמו גם פוטנציאל ניצול מיקרונטרולר קטן כמו בולט 4/5/10 כדי לכווץ את נפח המעגל. זה רעיון מצוין, להביא את המושג של פנס עם מכונית שוטפת למציאות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

VAIO P HSDPA MODVAIO P HSDPA MOD

[TNKGRL] סיימה אותה Sony Vaio P על ידי הוספת תמיכה GSM. כיסינו את המתג ל- XP קודם לכן, אבל זה צריך לעבוד על Vista מדי. VAIO P נמכר בארה”ב עם

Dell Adamo CardownDell Adamo Cardown

TechRepublic, כמו גם ifixit שותפות teardown של המחברת של הדגל של Dell, Adamo. Adamo ממוקם כדי להתמודד ישירות עם Apple של MacBook Air. את dell crams הרבה חדשנות לתוך מסגרת